fbpx

VIII Aukcja Malarsta Domu Aukcyjnego Boguta Art

Zapraszamy do składania zleceń: biuro@boguta.art lub formularz poniżej. Prosimy o wpisanie numeru lub numerów obiektów, na które chcą Państwo złożyć zlecenie oraz wpisanie maksymalnej kwoty (bez opłat aukcyjnych).

Informacje dotyczące kwot limitu licytacji są informacjami ściśle poufnymi. Dom Aukcyjny Boguta Art będzie reprezentował w licytacji Uczestnika aukcji do
podanej kwoty maksymalnej, jednocześnie gwarantując nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę. Nie przyjmujemy zleceń bez limitu.

W przypadku, gdy pojawi się kilka zleceń w tej samej wysokości, Dom Aukcyjny Boguta Art będzie reprezentował Klienta, którego zlecenie zostało złożone najwcześniej.

Artyści, których prace są dostępne na tej aukcji: Brygida Mrozek, Aleksandra Jachtoma, Dawid Landberg, Henrich Everz, Henryk Cześnik, Irena Stawińska, J. Lessaer, Jan Andrzej Walasek, Lipski (XX w.), Marek Konatkowski, Jan Świderski, Jerzy Świątkowski, K. Bong, Jerzy Lassota de Kaliński, Judyta Sobel vel Cukiermann, Leon Kowalski, Zdzisław Lachur, Wilhelm Wilk Ossecki, Tomasz Leszczyński, Wojciech Fleck, Władysław Popielarczyk, Zbigniew Gręziak, Piotr Stachowicz, Tadeusz Chyła, Władysław Popielarczyk, Janina Świderska Kraupe, Jerzy Świątkowski, Jan Andrzej Walasek, Wojciech Ćwiertniewicz, Natalia Witkowska Finch, Tadeusz Chyła, Tadeusz Sadowski,  Jan Naliwajko, Eugeniusz Get Stankiewic, Jan Dutkiewicz, Jerzy Dmitruk, Mirosław Miron Długosz, Klaudiusz Jędrusik

FINAŁ 06.03.2022 (niedziela) godz. 19:00

1. Autor nierozpoznany, Kopalnia Wieliczka, staloryt, papier rama, 44 x 33 cm., bez syg.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 1 500 zł – 2 000 zł Cena wywoławcza: 1 100 zł

2. Brygida Mrozek, Abstrakcja, 1995 r., akwarela, papier, 40 x 30 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 3 000 zł – 3 500 zł Cena wywoławcza: 2 200 zł

3. Aleksandra Jachtoma, Bez tytułu, 2013 r., gwasz, papier, 30 x 18 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 10 000 zł – 14 000 zł Cena wywoławcza: 7 000 zł

4. Dawid Landberg, Portret młodego Żyda, rysunek, papier, 22 x 16 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 1 800 zł – 2 200 zł Cena wywoławcza: 1 200 zł

5. Everz Henrich, Widok miasta, drzeworyt, papier, opisany dół, syg. na płycie, opisany tył-min

złóż zlecenie

Estymacja: 1 000 zł – 1 200 zł Cena wywoławcza: 700 zł

6. Henryk Cześnik, Abstrakcja, 1978 r., olej, płótno, 99 x 82 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 30 000 zł – 35 000 zł Cena wywoławcza: 24 000 zł

7. Irena Stawińska, Przejście dla pieszych, 1972 r.,olej, płótno, 99 x 139 cm.,syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 500 zł – 5 000 zł Cena wywoławcza: 3 000 zł

8. J. Lessaer, Abstrakcja geometryczna, olej, płyta, 72 x 52 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 3 000 zł – 3 500 zł Cena wywoławcza: 2 300 zł

9. Jan Andrzej Walasek, Abstrakcja, 2018 cm., olej, płótno, 120 x 90 cm., opisany i syg. tył-min

złóż zlecenie

Estymacja: 3 000 zł – 4 000 zł Cena wywoławcza: 2 500 zł

10. Lipski (XX w.), Kompozycja, sklejka naklejona na płytę, rama, szkło, 70 x 55 cm.,syg śr.d., opisany na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 8 000 zł – 10 000 zł Cena wywoławcza: 6 700 zł

11. Marek Konatkowski, Cold, 2020 r., olej, płótno, 90 x 90 cm., opisany i syg. na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 000 zł – 4 500 zł Cena wywoławcza: 3 200 zł

12. Jan Świderski, Piccaso z psem, olej deska, 30 x 43 cm., syg. l.d. Jan Świderski naklejka galerii Claude de Muzac (1)-min

złóż zlecenie

Estymacja: 14 000 zł – 16 000 zł Cena wywoławcza: 9 500 zł

13. Jerzy Świątkowski, Sierotka M. olej, płótno, 192 x 74 cm., syg. i opisany na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 7 000 zł – 9 000 zł Cena wywoławcza: 5 800 zł

14. K. Bong, Hermes i Persefona, staloryt angielski, papier, 32 x 43,5 cm., syg.l.d.-min

złóż zlecenie

1 200 zł – 1 500 zł Cena wywoławcza: 800 zł

15. Jerzy Lassota de Kaliński, Martwa natura z cebulą, olej, płótno, 36 x 30 cm., syg. p.g.1964-min

złóż zlecenie

3 500 zł – 4 000 zł Cena wywoławcza: 2 800 zł

16. Judyta Sobel vel Cukiermann, Pejzaż miejski z drzewami, 1959 r., akwarela, papier, 30 x 48 cm., syg. l.d., naklejka domu aukcyjnego na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 10 000 zł – 12 000 zł Cena wywoławcza: 7 000 zł

17. Leon Kowalski, Po polowaniu, 1934 r., pastel, papier, 47,5 x 57 cm., syg. l.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 5 500 zł – 6 500 zł Cena wywoławcza: 4 500 zł

18. Zdzisław Lachur, Portret młodej kobiety, technika mieszana, papier, 41 x 29 cm., syg p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 2 800 zł – 3 200 zł Cena wywoławcza: 2 100 zł

19. Wilhelm Wilk Ossecki, Aleja parkowa, olej, tektura, 39 x 30 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 800 zł – 1 000 zł Cena wywoławcza: 600 zł

20. Tomasz Leszczyński, Podwórko na piwne 1946-2018 Podwórko przy Piwnej-min

złóż zlecenie

Estymacja: 2 200 zł – 2 500 zł Cena wywoławcza: 1 700 zł

21. Wojcieh Fleck, Maki w wazonie, olej, płótno, 36 x 27 cm., syg. l.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 500 zł – 5 500 zł Cena wywoławcza: 3 500 zł

22. Władysław Popielarczyk, Chłonność, 1968 r., olej, płótno, 66,5 x 114cm., syg. l.d. i opisany na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 200 zł – 4 800 zł Cena wywoławcza: 3 500 zł

23. Zbigniew Gręziak,Bez tytułu, 2011 r., olej, technika autorska, olej drapany, 100 x 55 cm., syg. l.d.,_podpisany na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 000 zł – 4 800 zł Cena wywoławcza: 3 200 zł

24. Stachiewicz Piotr Portret Kobiety pastel papier 50 x 69 syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 9 000 zł – 12 000 zł Cena wywoławcza: 7 500 zł

25. Tadeusz Chyła, Martwa natura z lustrem, olej, płótno, 54 x 37 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 7 000 zł – 9 000 zł Cena wywoławcza: 5 400 zł

26. Władysław Popielarczyk, Kompozycja VI, olej, papier, 154 x 32 cm., syg-min

złóż zlecenie

Estymacja: 2 400 zł – 2 800 zł Cena wywoławcza: 1 800 zł

27. Jerzy Lassota de Kaliński, Prostokąty emocji C, 2020 r., olej, płótno, 100 x100 cm., syg. na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 5 500 zł – 7 000 zł Cena wywoławcza: 4 500 zł

28. Janina Świderska Kraupe, M.B.,1998 r., linoryt kolorowy, papier, 14 z 50, 12 x 7,5 cm., syg.p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 700 zł – 900 zł Cena wywoławcza: 540 zł

29. Jerzy Świątkowski, Naśrubowani, 1989 r., olej, płótno, 50 x 40 cm., opisany na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 200 zł – 4 800 zł Cena wywoławcza: 3 600 zł

30. Jan Andrzej Walasek, Asamlaż, 2020 r., olej, technika własna, płótno, 100 x 100 cm., opisany i syg. na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 3 500 zł – 4 000 zł Cena wywoławcza: 2 700 zł

31. Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (45), 2013 r., akryl, płótno, 18 x 13 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 1 200 zł – 1 500 zł Cena wywoławcza: 900 zł

32. Natalia Witkowska Finch, Kompozycja II, olej, płótno, 119 x 94 cm., bez syg., naklejka z CBWA Warszawa-min

złóż zlecenie

Estymacja: 6 000 zł – 7 000 zł Cena wywoławcza: 4 500 zł

33. Tadeusz Chyła, World Trade Center, olej, płótno, 50 x 65 cm., oświadczenie żony o autentyczności-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 200 zł – 5 200 zł Cena wywoławcza: 3 400 zł

34. Tadeusz Sadowski, Judaica, tusz, tempera, papier, 70 x 50 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

35. Władysław Popielarczyk, Abstrakcja, gwasz, tektura,100 x 70 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

36. Zdzisław Lachur, Skrzypek z pastuszkiem, olej, płótno, 54 x 43 cm., sy l.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 200 zł – 5 500 zł Cena wywoławcza: 3 200 zł

37. Marek Konatkowski, Little red one, 2020 r., olej, płótno, 100 x 70 cm., opisany i syg. na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 4 500 zł – 5 000 zł Cena wywoławcza: 3 200 zł

38. Janina Świderska Kraupe, Bez tytułu, linoryt kolorowy, papier, 10 x 5 cm., z passe partout 36 x 26 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 700 zł – 900 zł Cena wywoławcza: 450 zł

39. Jerzy Świątkowski, Słonce niezależnych, 1971 r., linoryt, papier, 3 z 20, 33 x 39 cm., syg. p.d-min

złóż zlecenie

Estymacja: 1 000 zł – 1 500 zł Cena wywoławcza: 750 zł

40. Wilhelm Wilk Ossecki, Martwa natura, papier 30 x 22 cm., syg. na odwrociu-min

złóż zlecenie

41. Jan Naliwajko, Abstrakcja II, 1966 r., olej, papier, 39 x 53 cm., syg.-min
42. Jerzy Lassota de Kaliński, Kompozycja niesymetryczna, 1986 r., olej, płyta, syg. i opisany na odwrociu-min

złóż zlecenie

43. Eugeniusz Get Stankiewicz, Gedipus Rex, 1980 r., seriografia, papier, . 56 x 40 cm., 17 z 260, syg p.d.-min

złóż zlecenie

44. Jan Dutkiewiczm Pejzaż z kolumnami, 1970 r., olej, papier, 22,5 x 27 cm., syg p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 3 200 zł – 4 000 zł Cena wywoławcza: 2 500 zł

45. Wilhelm Wilk Ossecki, Brak tytułu, drzeworyt, papier, 23 x 17 cm., syg. p.d-min

złóż zlecenie

Estymacja: 600 zł – 700 zł Cena wywoławcza: 450 zł

46. Zbigniew Gręziak, Z cyklu Święte Drzewa, 2021 r., olej drapany, technika autorska, płótno, 70 x 30 cm., syg. l.d., opisany na odwrociu-min

złóż zlecenie

Estymacja: 3 200 zł – 4 000 zł Cena wywoławcza: 2 700 zł

47. Jerzy Dmitruk, Wschód Słońca, linoryt, papier, 12,5 x 8 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

48. Mirosław Miron Długosz, Uniesienie, 1976 r., linoryt, papier, 35 x 28 cm., 84 z 150, syg. p.d. XIX 76-min

złóż zlecenie

49. Klaudiusz Jędrusik, Kompozycjam, olej, sklejka, 49,5 x39,5 cm., syg. p.d.-min

złóż zlecenie

Estymacja: 2 000 zł – 2 400 zł Cena wywoławcza: 2 400 zł

Złóż zlecenie

np. obiekt nr 55 - limit 10 000 zł
Polityka prywatności oraz Regulamin znajdują się w stopce na stronie www.boguta.art